R: 0322 666 00 00 | M : info@otelsenbayrakcity.com

Turkish English

ODALAR

Standart OdaStandart Oda

Standart odalar her katta 1 – 7 arasında her katta farklı cephe seçenekleri olan Standart odalar yer alır.

Çift kişilik ve ikiz ( twin) yatak alternatifleri, 42” LED  Televizyon, Ahşap parke zemin kaplaması, Özel tasarım mobilyalar, itina ile seçilmiş kumaşlar ve özenle yerleştirilmiş aydınlatma araçları odalarda sıcak ve huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır.

lp_BY2WJ6TB.jpg
lp_KB0UK2CU.jpg
lp_SQ3LY8LQ.jpg
GeriAnasayfa

Otel genelinde 116 adet standart, 2 adet King Suit, 11 adet özel konsept oda, 1 adet Engelli oda ve 9 adet suit oda ile toplam 139 oda bulunmaktadır.

Büyüklükleri 20-125 metrekare arasında değişen ve eski Adana resimlerinin yer aldığı odalarının tümünde, geniş bantlı hızlı internet erişimi, LED ekran televizyonlar gibi yüksek teknoloji ürünleri bulunmaktadır. İş amaçlı seyahat eden misafirlerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış ergonomik çalışma alanlarıyla da farklılık gösteren odalarda, elektronik kasalar ve ücretsiz çay/kahve ikramı gibi her türlü konfor misafirlere sunulmaktadır.

Odalarda geniş alana sahip banyolar, camlı duvar ile odadan ayrılmaktadır. Konsept oda içeriğinde yer alan , Konsept banyo seçeneğinde ise, duşun sıcaklığında günün yorgunluğunu atarken, şehir manzarasını izleme fırsatı bulacaksınız.

Tüm odalarda Athletic yatak kullanılmıştır. Otel Şenbayrak City’de yorgun yatar, dinç uyanırsınız, çünkü Athletic, sahip olduğu Celliant® kumaş teknolojisi sayesinde siz uyurken vücudunuzdaki enerji seviyesini arttırır. Bir yandan kaslarda hızlı toparlanma sağlarken, diğer yandan idael omurga desteği sunar. Gün boyunca yorulabilirsiniz, ama merak etmeyin, Athletic ile bir gecede yenilenirsiniz.